sodyba-sniurai-14

Dešimtvietis namukas

Šios sodybos nuoma tinka šventėms - gimtadieniams, krikštynoms, mergvakariams, taip pat įmonės vakarėliams ar tiesiog laisvalaikiui praleisti su draugais ar šeima. Name yra jaukus šiltų spalvų medinis interjeras ir visi reikalingi patogumai. Pastato pirmame aukšte įrengta salė, kur telpa 10-15 žmonių, virtuvė su visais reikalingais indais, dušas, WC, erdvi rusiška pirtis. Antrame aukšte yra du miegamieji kambariai. Kaina parai - nuo 130 iki 150 € /para. Kaina priklauso nuo žmonių skaičiaus ir nuomos trukmės. Ne savaitgaliais ir ne šventinėmis dienomis, apsistojus mažiau nei 6 žmonėms – kaina sutartinė. Apsistojus tik vienai parai, imamas patalynės mokestis - 2,5 €. Dviems paroms ir daugiau, patalynė įskaičiuota į apgyvendinimo kainą.
sodyba-sniurai-17

Stovyklavietė

Kaimo turizmo stovyklavietės teritorija – 3 ha, su 100 m. ežero pakrante. Didelė erdvė palapinėms bei staliukai įrengti visai šalia ežero. Galėsite išsirinkti sau tinkamiausią vietą poilsiui ir patogiai iškylauti. Šalia galima pasistatyti automobilį ar kemperį, taip pat užteks vietos ir savo atsiveštai pavėsinei įrengti. Norintiems pasigaminti maistą ant laužo suteikiame visas sąlygas – kepsnines, iešmus, groteles ir, žinoma, beržines malkas. Sodybos teritorijoje rasite geriamo vandens gręžinį, o netoliese esančiame pastate įrengti tualetai ir dušai. Tokio pobūdžio poilsis labiausiai tinka šeimoms su vaikais, taip pat yra galimybė su savimi atsivežti augintinį, pvz.: šuniuką. Vieta palapinei iki 4 vietų4 € parai Asmens mokestis – 4 € parai Vaikams iki 6 metų - nemokamai Naminio gyvūno mokestis – 2€ parai teritorijoje, 4 € kambariuose Lengvojo automobilio mokestis – 2 € parai Automobilinio namelio stovėjimo vieta - 7 € parai Kemperis - 10 € parai Elektros prisijungimas – 3 € Beržinių malkų glėbys – 3 € P.S. savaitgalį apsistojus tik 1 parai taikomas 1,5 tarifas.
sodyba-sniurai-36

Keturviečiai namukai

Namukas skirtas šeimoms, poroms pailsėti. Tai atskiras vieno kambario namukas su virtuvėle lauko terasoje. Kambarys jaukus, yra šaldytuvas, arbatinukas, viryklė, reikalingi indai. Lauko terasoje smagu pasėdėti tiek vakarais, tiek dieną, nebaisu ir per lietų. Patogumai – tualetai ir dušai yra šalia esančiame pastate. 50 € ( 4 asmenims/parai) Apsistojus tik vienai parai, imamas patalynės mokestis - 2,5 eurai/ komplektas. Dviems paroms ir daugiau, patalynė įskaičiuota į apgyvendinimo kainą. P.S. savaitgalį apsistojus tik 1 parai taikomas 1,5 tarifas.
sodyba-sniurai-69

Sąskrydžiai

Mūsų sodybos plotas yra 3 ha su 100 m ežero pakrante. Teritorija yra uždara - iš trijų pusių supa miškas, o priekyje – Siesarčio ežeras. Puiki vieta rengti sąskrydžius. Siūlome renginio organizavimo paslaugas. Galime išvirti žuvienę. Rengiame OS (Orientavimosi sporto) varžybas. Kaina – sutartinė
sodyba-sniurai-70

Mobilios pavėsinės nuoma

Nuomojama lengvai pastatoma 50 kv. m. pavėsinė, talpinanti apie 50 žmonių. Kaina – 30 €/ parai be transportavimo ir pastatymo paslaugų.
sodyba-sniurai-57

Kemperis

Tai dviejų kambarių mobilus namukas ant ratų su mini virtuvėle. Miegamasis kambarys su plačia dvigule lova bei svetainė, kurioje yra 3 miegamos vietos. Taigi, namuke gali apsistoti 5 žmonės. TV, visi reikalingi virtuvės reikmenys. Kaina 60 eurų/para 5 žmonėms. Tualetas ir dušas bendro naudojimo patalpose.
sniurai4

Kita

Šašlykinės nuoma – 3 €/parai ( Tik stovyklavietės lankytojams). Apsigyvenus namukuose kepsninės ir iešmai – nemokamai. Beržinių malkų glėbys – 3 €/parai